Site icon TEXTIL HORNÍČEK | Český výrobce divadelních opon

Řekli o nás

Děkujeme za perfektní práci provedenou na oponě. Je nyní součástí koncertního sálu a utváří jeho noblesní vzhled.

Mgr. Hana Kaštanová, Ph.D.
ředitelka školy, Základní umělecká škola Litovel

Děkujeme vám za rychlou realizaci dle naší dohody a velmi kvalitně provedenou práci u nás v kulturním domě v Brzkově při instalaci kolejnic a závěsů z kvalitního materiálu. Přejeme Vám i vaší firmě ,,Horníček textil“ hodně spokojených zákazníků.
Prostě spokojenost co k tomu dodat.

Aleš Bořil
starosta, obec Brzkov

Vážený pane inženýre,

rád bych Vám ještě jednou poděkoval za realizaci kolejnicového systému a
závěsů v přednáškovém sále našeho archivu. Díky němu získal náš sál
skutečně důstojný a elegantní ráz.

PhDr. Mgr. Tomáš Černušák, Ph.D.
vedoucí odd. evidence, správy a zpracování fondů, Moravský zemský archiv v Brně

„Chci Vám poděkovat za profesionální přístup Vaší firmy, rychlou realizaci naší objednávky a spokojenost s kvalitou provedené práce. Děkuji a doufám, že budeme dále spolupracovat v dalších objednávkách, na kterých jsme se již předběžně dohodli.“

Lubomír Lepka
Starosta, obec Voděrady

„Rád bych vám poděkoval za skvělou spolupráci při realizaci vybavení našeho jeviště horizonty a oponou. Do budoucna počítáme s další spoluprací. Děkujeme za příznivou cenovou nabídku. Opravdu si toho považujeme. Po novém roce u Vás objednáme sufity dle cenového návrhu a dále potom v průběhu příštího roku budeme realizovat závěs galerie“.

Martin Hamták
Starosta TJ Sokol Třešť

„Dobrý den pane Horníčku, závěsy jsou ušité skvěle, dobře se s nimi manipuluje, řasení krásné. Co se týče odzvučení sálu, tak závěsy funkci splnily dle očekávání. Děkujeme.“ 

Ing. Ladislav Vetešník
mistostarosta obce Pernink

„Vážený pane Horníčku,
dovolte mi, abych Vám jako manažer hotelu vyjádřila poděkování za návrhy a realizace dekorací hotelových pokojů, restaqurace, vinárny a chodeb.
Vaší spolupráce s naším hotelem si velice vážím a nedá mi to, abych nevyzvedla některé úžasné věci z naší spolupráce.
1, Především Vaše trpělivé naslouchání a mých představách a plánech ( často ne právě reálných)
2, Vaše pečlivost při pochopení provozu hotelu a přizpůsobení návrhu jeho potřebám
3, Velká škála návrhů a nápadů na řešení s důrazem na originalitu a kvalitu
4, Vabrané řešení podrhlo ráz pokoje, ale přitom není dominantní v prostoru
5, Výslednou cenou Vašich služeb jsem byla vtždy velice příjemně potěšena.

Díky Vaší práci teď sklízíme obdiv za krásné pokoje, které působí útulně a zároveň moderně a dynamicky. Přesně to jsem si představovala a přitom jsem nedokázala jasně vyjádřit, co si představuji“.

Bc. Jana Pernerová
manažer, Hotel Bystré

S návrhem, výběrem textilie, provedením i rychlostí dodávky (byli jsme v časové tísni) jsme byli velmi spokojeni a realizované jevištní závěsy v našem kulturním domě v Hlohovci u Břeclavi sklízí obdiv návštěvníků našeho kulturního zařízení. Jsme rádi, že jsme byli při výběru dodavatele tak úspěšní. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně podobně spokojených zákazníků.

RNDr. Marie Michalicová
starostka obce Hlohovec

„Děkujeme tímto panu ing. Horníčkovi za profesionálně odvedenou práci při zhotovení a instalaci opony v našem kulturním domě.
Spolupráce od prvního kontaktu, přes zhotovení návrhu opony a pojezdového systému, až po vlastní instalaci byla perfektní.
Z každého našeho jednání bylo poznat, že tato práce se stala pro p. Horníčka zároveň i jeho koníčkem. Vřele mohu tuto firmu doporučit všem vlastníkům dalších kulturních domů a společenských zařízení“.

Ing. Miroslav Kotlas
starosta, obec Knyk

„Dobrý den pane Horníček. Když jsme se v letošním roce rozhodovali pro výměnu opony v naši sokolovně, oslovili jsme Vás a ještě jednu firmu s nabídkou na její zhotovení. To, že jsme se rozhodli právě pro tu vaši, jsme udělali dobře. Vy sám jste měl o zakázku již od samého počátku velký zájem, což nasvědčovala ochota s námi korektně jednat. I samotná cena byla pro nás přijatelná, takže nebyl problém s Vámi smlouvu uzavřít. Svoji práci jste odvedli velmi dobře a vy sám jste byl toho příkladem. Věřím, že kdyby bylo více takových firem, které vzorně odvádějí svoji práci, bylo by podstatně méně nespokojených zákazníků a více těch spokojených, ke kterým samozřejmě patří i náš Obecní úřad Paršovice. Ještě jednou velký Dík a více takových firem a jejich majitelů“.

Michalík Josef
místostarosta, obec Paršovice

„Dobrý den pane Horníček,
děkuji Vám za profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci při realizaci zhotovení nové opony a horizontů v sále Sokolovny Kostelec u Holešova. Vaším přičiněním získal sál nové kvalitní vybavení a to jak po stránce estetické tak i funkční. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší 
záslužné činnosti“

Ing. Petr Hlobil
Obec Kostelec u Holešova

Majitel firmy pan Ing. Boris Horníček přistupoval k zakázce s příkladnou odpovědností. Od opakovaných návštěv za účelem široké nabídky textilií a jejich vzorků, přesného vyměření, řešení závěsného mechanismu a dalších problematických detailů v budově z roku 1961, až po ušití a samotné zavěšení výrobků.
Práce byla odvedena ve vysoké kvalitě a drobné změny ze strany odběratele byly řešeny v rámci předem kalkulované smluvní ceny. Rovněž s dodržením sjednaných termínů nebyl žádný problém.
Za zhotovení zakázky moc děkujeme a dovolujeme si doporučit tuto firmu všem ostatním, kteří mají o podobný charakter zakázky zájem“.

Věra Podhorská
jednatelka společnosti, DKO s.r.o. Jihlava

Pan Horníček navrhl a zhotovil historizující dekorativní závěsy do expozice hradu Svojanov. Jeho práce obrovskou mírou zatraktivnily a zútulnily vnitřní prostory hradu. Textilní dekorace od pan Horníčka jsou již řadu let předmětem obdivu mnoha návštěvníků. Spolupráci s panem Horníčkem jednoznačně doporučuji.

Miloš Dempír
Kastelán hradu Svojanov

„Vážený pane inženýre,
velmi kladně hodnotíme naši spolupráci při zabezpečení dodávky závěsů a záclon do sálu a restaurace Bejkovické hospody. Vše proběhlo v naprostém pořádku, vysoké kvalitě a vstřícném přístupu“

Marek Drábek
Starosta, Obec Býkovice

„Vážený pane Horníčku, chtěla bych Vám moc poděkovat za vzorné služby, kterých jsme se od Vás dočkali při realizaci opony ve společenském sále Gymnázia Josefa Ressela, Chrudim. Od prvního kontaktu probíhala úžasná spolupráce. Líbí se mi, že ještě dnes existují firmy, které ‚jak řeknou, tak udělají‘ a ještě se jejich majitelé usmívají. Přeji Vám, aby i jiné školy, kulturní centra, divadla, ale i jiné budovy zdobily Vaše krásné opony“

Mgr. Klára Jelinková
ředitelka, Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim

ZAMĚŘENÍ A NÁVRH

Zdarma zaměříme prostor a navrhneme optimální řešení. Předvedeme vzorky tkanin, konstrukčních prvků a zpracujeme kalkulaci.

TEXTILNÍ VÝROBA

Disponujeme moderně vybavenou šicí dílnou zaměřenou na zakázkové  šití divadelních opon a divadelního velkoplošného textilu. Naší prioritou a zásadou je přesně a rovně ušitá divadelní opona či jiný textilní výrobek.

VÝROBA KONSTRUKCÍ  A MONTÁŽ

Navrhneme a vyrobíme konstrukční řešení na míru interiéru a dodáme nové pojezdové oponové  dráhy , oponové kolejnice či zrejnovujeme staré stávající pojezdy. Provádíme montáž konstrukčních celků a oponových kolejnic,

ODBORNÉ ZAVĚŠENÍ OPON A ZÁVĚSŮ

Odborně a s dlouholetou zkušeností  zavěsíme sametové opony, horizonty, děkorační závěsy a zajístíme likvidaci starých opon.

Sháníte práci? Kontaktuj nás a přidej se do našeho týmu!

Exit mobile version